line

Pri úprave Vašich nechtov dbajte na správny postup

Sme veľmi radi, že ste navštívili náš e-shop i túto sekciu, znamená to totiž, že zrejme premýšľate nad nákupom gélových nechtov. V prípade záujmu o kúpu sa chystáte urobiť správne rozhodnutie, my by sme Vám však radi ešte teraz načrtli postup, ako by ste ďalej mali postupovať po zakúpení všetkých potrebných komponentov, ktoré ku správnej úprave potrebujete.

Umelenechty.sk

Gélové nechty totiž nie sú bežným výrobkom a preto ani ich úprava nebude spočívať v ničom len tak na prvý pohľad jednoduchom. My Vám však na našej stránke radi poradíme a preto sa pohodlne usaďte a zahĺbte sa do najbližších riadkov. V prípade záujmu o pekné gélové nechty by ste mali dodržovať niekoľko postupov. V prvom rade si pred úpravou nechty očistite, čiže zdrsnite ich povrch a odstráňte všetky nečistoty. Následne nalepte na nechty tipy v požadovanej dĺžke, ktorú môžete samozrejme i upraviť. V treťom kroku by ste mali opilovať prechod medzi tipom a prírodným nechtom, pričom následne upravte i samotný tip do požadovaných rozmerov.

V štvrtom kroku začnite nanášať prvú vrstvu gélu, tú by ste mali nechať vytvrdnúť v UV-lampe po dobu aspoň dvoch minút. V piatom kroku podľa potreby nanášate nové vrstvy gélu, ich počet a farba je už len na Vašej vôli. V šiestom kroku už nechty len dôkladne očistite a vypilujte konečný tvar nechtov.

Veríme, že sa Vaše gélové necht podaria a že Vám tento stručný návod pomôže!

Prezrite si celú ponuku v internetovom obchode Umelenechty.sk