line

Akcie

V&E Fashion - I. Charitatívna Fashion Show

23.05.2015

Salon krásy Inanna podporil ako partner charitatívnu akciu. Team kaderníčiek salonu Inanna upravil vlasy a vytvoril účesy modelkám exkluzívnej módnej prehliadky v priestoroch Kursalonu Trnčcianske Teplice.

Svadobný salón La Pavona

31.07.2013
Spolupracujeme so svadobným salónom La Pavona.
V jednej budove tak nájdete všetko, čo nevesta, ženích a ich hostia potrebujú.

www.lapavona.sk


LA PAVONA

ENVIRO smooth system (permanentné uhladenie vlasov)

03.05.2013

Revolučná nová CHI Enviro American Smoothing System – uhladzujúce ošetrenie od Farouk Systems, je nové profesionálne ošetrenie v salóne vytvorené perlovým a hodvábnym komplexom pre zmenu krepových, vlnitých a kučeravých vlasov na elegantné leštené kadere. Je to revolučné a bezpečné ošetrenie, 100% bez formaldehydu. CHI Enviro a 210°C teplo keramickej žehličky CHI doplnia molekuly perál a hodvábu do vyčerpaných a slabých miest vlasovej kutikuly, čím celkovo vyhladia vonkajšiu vrstvu vlasu, uzamknúc v prameňoch vlasov vlhkosť.

CHI ENVIRO AMERICAN SMOOTHING TREATMENT je vyhladzovacie revolučné a bezpečné ošetrenie, ktoré je ľahké, jednoduché, rýchle a dokáže odstrániť až 95 percent skučeravenia a uľahčiť prácu s kučeravými vlasmi. CHI Enviro zaručene zanechá vlasy zdravšie, silnejšie a hladšie a pritom im dodá úžasný lesk.

Hľadáme modelky a modelov do prestížnej agentúry s medzinárodnou pôsobnosťou!

09.04.2013

V spolupráci so Fotoateliérom ALIPLAN a s modelingovou agentúrou ESKIMO Slovakia

ponúkame začínajúcim modelkám a modelom FOTOTEST START - 35 €

v cene je zahrnuté:

  • foto make-up a úprava vlasov
  • ateliérová fotografia tváre a postavy
  • retuš a úprava 2 fotografií
  • zaslanie setkarty s fotografiami agentúre

(fotografie dostanete aj vy e-mailom)

Cieľom našej spolupráce je aby sa do agentúry dostali kvalitné fotografie, ktoré reálne zachytia a vyzdvihnú črty vašej tváre a prednosti vašej postavy, pretože práve na základe týchto prvých fotografií sa agentúra rozhodne, či vás pozve na ďalšie fototesty a zaradí vás do svojej databázy.

 

Dievčatá 15-25 rokov, 175-182 cm, chlapci 18-25 rokov, 184-189 cm,

ak máte záujem o túto službu, pošlite informácie o svojom veku a výške a svoju fotografiu na info@aliplan.sk, budeme vás následne kontaktovať.

Neodolateľne dlhé a husté riasy

13.03.2013

Trenčín: Neodolateľne dlhé a husté riasy za pomoci 3D LASHES, ktoré vyčarujú úžasne výrazný pohľad bez použitia maskary len za 27 Eur.

www.zlavazlava.sk


Chystáte sa na stužkovú, beánie, či ples?

11.10.2012

Ku každému spoločenskému účesu makeup za polovicu!!

Tvoja Stužková je za rohom a ty ešte stále nevieš, čo si obliecť, kde sa dať namaľovať a očesať? Navštív módne centrum Brix, kde si v salóne La Paviona môžeš vybrať z nových modelov spoločenských šiat a dohodnúť k nim vhodný účes a líčenie v kozmetickom salóne Inanna!!!


darčeková poukážka

23.03.2011